Introligatornia

Segregatory reklamowe

Firma S&S Poligrafia zajmuje się produkcją materiałów szkolnych oraz biurowych takich jak:

  • segregatory, segregatory reklamowe,
  • teczki,
  • kartony archiwizacyjne,
  • podkłady,
  • a także materiałów reklamowych.

Wśród szerokiej oferty segregatorów, znajdują się segregatory reklamowe wykonane z okleiny PCV, PP oraz marmurkowe. Wyposażone w mechanizm ringowy lub dźwigniowy z dociskiem, metalową listwę brzegową, otwór grzbietowy, boczne otwory, kieszonkę na wymienną etykietę.

Firma oferuje również szeroką gamę teczek: z rączką, na rzepy, z gumką, do dyplomu oraz na akta osobowe.

Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja podkładów i Clipboardów wykonanych z okleiny PP lub PCV. Kartony Archiwizacyjne wykonane są z trójwarstwowej tektury, doskonale nadają się do archiwizowania dokumentów.

S&S Poligrafia poza produktami z własnej oferty realizuje indywidualne zamówienia dla wielu klientów, a w szczególności dla agencji reklamowych.

Dzięki potężnemu doświadczeniu oraz kompleksowej obsłudze ( od przygotowania projektu do druku, po przez druku na profesjonalnej czterokolorowej maszynie MAN-ROLAND na wykończeniu oraz uszlachetnieniu produktu skończywszy) zyskujecie Państwo pewność, iż zlecenie zostanie wykonane sprawnie oraz na najwyższym poziomie, a kontrola jakości odbywa się od momentu przekazania projektu naszym grafikom.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na segregatory reklamowe.

Podkład / Clipboard reklamowy

S&S Poligrafia by SOL Oliwia Skiba

www.intro-skiba.pl

Scroll to Top